Opći podaci
Tijela veleučilišta 
Zakoni, uredbe, Statut i pravilnici 
Tajništvo 
Ustrojstvo
Obavijesti dekanata 
Mediji o Veleučilištu 
Natječaji 
O Lavoslavu Ružički 
Nastavnici 
Pristup informacijama 
Zaštita osobnih podataka 
Programski ugovori 
PROMO 
Studij Fizioterapije
Studij Preventivne Fizioterapije
Studij Trgovine
Upravni studij
Upisi
Izdavačka djelatnost
Računalna podrška 
Obrazac evidencije o održanoj nastavi 
Obrasci za putni nalog i memorandum Velečilišta 
Kalendar nastave
Tribine i predavanja 
Posjete 
Promocije 
Ostalo 
Konferencije - obavijesti 
Međunarodna konferencija - Razvoj javne uprave 
Međunarodni znanstveno-stručni skup "Fizioterapija u sportu, rekreaciji i wellnessu" 
2. International Conference Economic Integration 2019 
5. Međunarodna znanstveno-stručna konferencija CRODMA 2020 
Međunarodna znanstveno-stručna studentska konferencija SKEI 
Izgradnja studentskog doma u Vukovaru 
Studentski poduzetnički inkubator 
Centar za sportsku dijagnostiku i rekreaciju 
Centar za cjeloživotno učenje 
Tečajevi stranih jezika 
Projekti 
International Cooperation / Međunarodna suradnja
ERASMUS +
CEEPUS 
Centar za studentski standard - Student servis
Studentski dom "Leopold" 
Savjetodavna potpora
Studentski zbor 
Obavijesti 
Obrasci 
Sport 
Akademsko veslanje 
Stipendije 
Sportska udruga studenata 
ALUMNI 
Odbor za kvalitetu
Dokumentacija SOK-a
Izvješća 
Obavijesti 
Sustav za e-učenje - MERLIN 
Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta 
Agencija za znanost i visoko obrazovanje 
Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih 
Agencija za mobilnost i programe EU 
Studentski dom Leopold 
Ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju  
Knjižnica 
Sindikat 
Tko je tko u znanosti 
Hrvatski dom Vukovar 
Gradska knjižnica Vukovar 
Grad Vukovar 
CARNet 
Nastavnički portal 
X-ica, stanje računa 
RasporedStudomatNastavniciKalendarNatječajiMapa webaWebmailStep-UpPrijava
  Početna   O Veleučilištu  Nastava  Događanja  Aktivnosti  Studenti  KvalitetaErasmus+  Dodatne povezniceUpisi
Upravni studij
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    US_1_GOD_IZVANREDNI | PDF | 29.11.2020.
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Ivan Belaj
    Ana Gavran Lulić
    U101 Uvod u pravo 3 0 1
    Josip Vrbošić
    U102 Povijest uprave 2 0 0
    Željka Borzan
    U103 Politička ekonomija 2 0 0
    Željka Vajda Halak
    Marijana Šego
    U104 Osnove ustavnog prava 4 1 1
    Dubravka Papa
    U105 Njemački jezik I 1 1 0
    Karmen Knežević
    U105 Engleski jezik I 1 1 0
    Marko Kunac
    U106 Tjelesna i zdravstvena kultura I 0 2 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Mateo Žanić
    U201 Osnove sociologije 2 1 0
    Daša Panjaković Senjić
    U202 Osnove uprave 3 0 1
    Danijela Romić
    U203 Upravno pravo - opći dio 4 0 1
    Milan Puvača
    U204 Informatika javne uprave sa statistikom 2 2 0
    Marijana Šego
    Željka Vajda Halak
    U205 Hrvatska javna uprava i Europska unija 2 1 0
    Karmen Knežević
    U206 Engleski jezik II 1 1 0
    Dubravka Papa
    U206 Njemački jezik II 1 1 0
    Marko Kunac
    U207 Tjelesna i zdravstvena kultura II 0 2 0
    Ivan Belaj
    U208 Stručna praksa I 0 3 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    US_2_GOD_IZVANREDNI | PDF | 29.11.2020.
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Ivana Topić
    U301 Financiranje javnih potreba 2 1 1
    Božidar Horvat
    U302 Upravno postupovno pravo 4 0 1
    Igor Vuletić
    Ante Novokmet
    Zvonimir Tomičić
    Ana Gavran Lulić
    U303 Osnove kaznenog i kaznenog procesnog prava 3 1 0
    Danijela Romić
    U304 Ustrojstvo i djelovanje javnog sektora 2 2 0
    Željka Borzan
    U305 Ekonomska politika 2 0 0
    Dubravka Papa
    U306 Njemački jezik III 1 1 0
    Karmen Knežević
    U306 Engleski jezik III 1 1 0
    Marko Kunac
    U307 Tjelesna i zdravstvena kultura III 0 2 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Danijela Romić
    U401 Organizacija i metode rada u upravi 2 1 1
    Ivan Belaj
    U402 Osnove građanskog prava 4 1 0
    Ivan Belaj
    U403 Statusno pravo građana 1 1 0
    Nives Gažo
    U404 Lokalna samouprava 2 1 1
    Dubravka Papa
    U405 Njemački jezik IV 1 1 0
    Karmen Knežević
    U405 Engleski jezik IV 1 1 0
    Marko Kunac
    U406 Tjelesna i zdravstvena kultura IV 0 2 0
    Željka Vajda Halak
    U407 Stručna praksa II 0 3 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    US_3_GOD_IZVANREDNI | PDF | 29.11.2020.
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Sanja Gongeta
    U501 Osnove trgovačkog prava 2 0 1
    Željka Vajda Halak
    Marijana Šego
    U502 Nomotehnika 2 1 0
    Željko Sudarić
    Antun Marinac
    U503 Ekonomika javne uprave 2 0 0
    Jasna Kolar
    U504 Javna nabava 2 1 0
    Sanja Gongeta
    U505 Pravo okoliša 2 0 1
    Milan Puvača
    U512 Elektronska uprava (izborni) 1 1 0
    Ana Gavran Lulić
    Marijana Šego
    U513 Vojno i policijsko upravno pravo (izborni) 2 0 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Ivana Topić
    U601 Osnove radnog i socijalnog prava 2 0 1
    Senka Zavišić
    U602 Arhivistika 1 1 0
    Ivana Topić
    U603 Porezni postupak i institucije 2 1 1
    Jasna Kolar
    U604 Uredsko poslovanje 1 2 0
    Josip Vrbošić
    U605 Etika u poslovanju i upravljanju 2 0 0
    Željko Sudarić
    U611 Poduzetničko upravljanje (izborni) 2 0 0
    Sanja Gongeta
    U612 Financiranje komunalnog gospodarenja (izborni) 2 0 0
    Mirjana Nedović
    U613 Projektni menadžment (izborni) 1 1 0
    U620 Završni rad