Opći podaci
Tijela veleučilišta 
Zakoni, uredbe, Statut i pravilnici 
Tajništvo 
Ustrojstvo
Obavijesti dekanata 
Mediji o Veleučilištu 
Natječaji 
O Lavoslavu Ružički 
Nastavnici 
Pristup informacijama 
Zaštita osobnih podataka 
Programski ugovori 
PROMO 
Studij Fizioterapije
Studij Preventivne Fizioterapije
Studij Trgovine
Upravni studij
Upisi
Izdavačka djelatnost
Računalna podrška 
Obrazac evidencije o održanoj nastavi 
Obrasci za putni nalog i memorandum Velečilišta 
Kalendar nastave
Tribine i predavanja 
Posjete 
Promocije 
Ostalo 
Konferencije - obavijesti 
Međunarodna konferencija - Razvoj javne uprave 
Međunarodni znanstveno-stručni skup "Fizioterapija u sportu, rekreaciji i wellnessu" 
2. International Conference Economic Integration 2019 
5. Međunarodna znanstveno-stručna konferencija CRODMA 2020 
Međunarodna znanstveno-stručna studentska konferencija SKEI 
Izgradnja studentskog doma u Vukovaru 
Studentski poduzetnički inkubator 
Centar za sportsku dijagnostiku i rekreaciju 
Centar za cjeloživotno učenje 
Tečajevi stranih jezika 
Projekti 
International Cooperation / Međunarodna suradnja
ERASMUS +
CEEPUS 
Centar za studentski standard - Student servis
Studentski dom "Leopold" 
Savjetodavna potpora
Studentski zbor 
Obavijesti 
Obrasci 
Sport 
Akademsko veslanje 
Stipendije 
Sportska udruga studenata 
ALUMNI 
Odbor za kvalitetu
Dokumentacija SOK-a
Izvješća 
Obavijesti 
Sustav za e-učenje - MERLIN 
Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta 
Agencija za znanost i visoko obrazovanje 
Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih 
Agencija za mobilnost i programe EU 
Studentski dom Leopold 
Ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju  
Knjižnica 
Sindikat 
Tko je tko u znanosti 
Hrvatski dom Vukovar 
Gradska knjižnica Vukovar 
Grad Vukovar 
CARNet 
Nastavnički portal 
X-ica, stanje računa 
RasporedStudomatNastavniciKalendarNatječajiMapa webaWebmailStep-UpPrijava
  Početna   O Veleučilištu  Nastava  Događanja  Aktivnosti  Studenti  KvalitetaErasmus+  Dodatne povezniceUpisi
Studij Trgovine
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    TRG_RED_1G_10 TJEDAN | PDF | 27.11.2020.
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Slobodan Stojanović
    T101 Ekonomika poduzeća 3 1 0
    Maja Čuletić Čondrić
    T102 Gospodarska matematika 2 2 0
    Željko Sudarić
    Mario Banožić
    T103 Ekonomika narodnog gospodarstva 3 0 1
    Milan Puvača
    T104 Poslovna informatika 2 2 0
    Josip Vrbošić
    T105 Poslovna etika 2 0 1
    Borislav Marušić
    T106 Poslovni engleski jezik I 1 1 0
    Borislav Marušić
    T106 Poslovni njemački jezik I 1 1 0
    Marko Kunac
    T107 Tjelesna i zdravstvena kultura I 0 2 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Mirjana Radman Funarić
    T201 Statistika 2 2 0
    Mira Majstorović
    T202 Organizacija poduzeća 3 1 0
    Lucija Mjeda
    Slobodan Stojanović
    T203 Računovodstvo 2 2 0
    Maša Slabinac
    Natko Klanac
    T204 Ekonomika trgovine 2 0 1
    Sandra Mrvica Mađarac
    T205 Stručna praksa I 0 5 0
    Borislav Marušić
    T206 Poslovni engleski jezik II 1 1 0
    Borislav Marušić
    T206 Poslovni njemački jezik II 1 1 0
    Marko Kunac
    T207 Tjelesna i zdravstvena kultura II 0 2 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    TRG_RED_2G_10 TJEDAN | PDF | 27.11.2020.
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Slobodan Stojanović
    T301 Poslovne financije 3 1 0
    Mira Majstorović
    T302 Marketing 2 2 0
    Maša Slabinac
    Matej Galić
    T303 Poslovna logistika 3 1 0
    Sandra Mrvica Mađarac
    T304 Nabavno poslovanje 2 1 0
    Željka Borzan
    T305 Stručna praksa II 0 5 0
    Borislav Marušić
    T306 Poslovni engleski jezik III 1 1 0
    Borislav Marušić
    T306 Poslovni njemački jezik III 1 1 0
    Marko Kunac
    T307 Tjelesna i zdravstvena kultura III 0 2 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Mira Majstorović
    Darija Ivanković
    T401 Informacijske tehnologije u kanalima distribucije 1 2 0
    Sandra Mrvica Mađarac
    T402 Prodajno poslovanje 2 1 0
    Sanja Gongeta
    T403 Trgovačko pravo 2 0 1
    Slobodan Stojanović
    T404 Računovodstvo trgovinskih poduzeća 2 1 0
    Željka Borzan
    T405 Komuniciranje s tržištem (izborni) 2 1 0
    Željka Borzan
    Mario Banožić
    T406 E - Marketing (izborni) 2 1 0
    Borislav Marušić
    T407 Poslovni engleski jezik IV 1 1 0
    Borislav Marušić
    T407 Poslovni njemački jezik IV 1 1 0
    Željko Sudarić
    Mira Majstorović
    T408 Stručna praksa III 0 5 0
    Marko Kunac
    T409 Tjelesna i zdravstvena kultura IV 0 2 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    TRG_RED_3G_10 TJEDAN | PDF | 27.11.2020.
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Mirjana Nedović
    T501 Menadžment u trgovini 3 1 0
    Sandra Mrvica Mađarac
    T502 Gospodarski sustav Europske Unije 2 0 1
    Sanja Gongeta
    T503 Transportno pravo i špedicija 2 0 1
    Darija Ivanković
    T504 Poduzetništvo 1 2 0
    Maša Slabinac
    T505 Ponašanje potrošača (izborni) 2 1 0
    Drago Šubarić
    T506 Poznavanje prehrambene robe (izborni) 2 1 0
    Borislav Marušić
    T508 Poslovni njemački jezik V 1 1 0
    Borislav Marušić
    T508 Poslovni engleski jezik V 1 1 0
    Darija Ivanković
    T509 Stručna praksa IV 0 5 0
    Marko Kunac
    T510 Tjelesna i zdravstvena kultura V 0 2 0
  • Aktualni raspored Rasporedi nastave i ispita..
    X
    Rasporedi nastave i ispita
    Nadolazeći tjedan redoviti / izvanredni
    Maša Slabinac
    Lidija Maurović Koščak
    T601 Međunarodno trgovinsko poslovanje 2 1 1
    Mirjana Nedović
    T602 Marketing u trgovini 2 1 0
    Mirjana Nedović
    T603 Logistika u trgovini 2 1 0
    Jasna Kolar
    Darija Ivanković
    T604 Poslovno pregovaranje i poslovno komuniciranje (izborni) 2 1 0
    Mario Banožić
    T605 Tržište i distribucija poljoprivredno-prehrambenih proizvoda (izborni) 2 0 1
    Darija Ivanković
    T606 Stručna praksa V 0 5 0
    Marko Kunac
    T607 Tjelesna i zdravstvena kultura VI 0 2 0
    T608 Završni rad 0 0 0